Skip to content

FAQ

Najčastejšie otázky, ktoré dostávame na wooacademy od našich potenciálnych zákazníkov na marketingové služby a školenia

marketingová agentúra bratislava

Časté otázky (FAQ)

Viem zaplatiť aj na mieste?

Áno, ak máte so sebou platobnú kartu môžete zaplatiť aj na mieste cez platbu online v našom eshope na stránke https://wooacademy.sk/kurzy-a-skolenia/ . Pri platbe na mieste riskujete, že nebudete mať miesto a na kurze alebo workshope sa nebudete môcť zúčastniť ?

 

Kedy najneskôr kúpiť lístok online?

Kúpiť lístok online cez náš web si môžete kúpiť aj počas prednášky.

 

Chcem byť lektor ako na to?

Veľmi jednoducho, pozri si stránku https://wooacademy.sk/stan-sa-lektorom/ a ozvy sa nám. Stretneme sa a povieme ti viac.

 

Nemohol som sa zúčastniť kurzu čo s tým?

Na kurz pošli niekoho za seba a máš to vybavené. Pokiaľ je to na poslednú chvíľu nič sa nedeje a môžeš využiť rovnaký alebo iný kurz v rovnakej hodnote, alebo doplatiť za drahší kurz rozdiel zo zakúpeného lístka.

 

Môžem si nahrávať prednášku?

Môžem si nahrávať prednášku?
Nahrávanie prednášky v zmysle, prídem rozložím tripod a nahrávam celú prednášku je zbytočné a aj zakázané (podlieha zákonu o duševnom vlastníctve). Materiály, nahrávky a podpornú online skupinu na riešenie konkrétnych problémov týkajúcich sa témy prenášky ti zabezpečíme my.

 

Máte kanceláriu alebo vlastné priestory?

Áno kancelárie aj prednáškové priestory máme na adrese Bradáčova 7, Bratislava. Pozri ako sa k nám dostaneš: https://drive.google.com/open?id=1lsJAxjUBliC519NjTY5cau5LLjqpwJuL&usp=sharing

 

Chcem sa stretnúť osobne!

Jasne, žiadny problém. Stačí zavolať / poslať mail a dohodnúť si osobné stretnutie ohľadom služieb alebo konzultácií.

 

Ako stornovať lístok?

Storno sa riadi Obchodnými podmienkami časť 6. https://wooacademy.sk/obchodne-podmienky/. V skratke: lístok nie je možné stornovať (podobne ako lístok na iné kultúrne a vzdelávacie podujatia – ani do kina alebo opery sa lístok stornovať nedá) ale môžete sa zúčastniť na inom termíne kurzu alebo workshopu. Nebojte lístok a peniaze vám neprepadnú.

 

Nebol som spokojný čo s tým?

Stačí zavolať, vysvetliť čo sa stalo a pokiaľ je tvoja nespokojnosť opodstatnená určite sa dohodneme na kompenzácii. No zatiaľ sme nemali ani jeden prípad nespokojnosti, stačí pozrieť recenzie.

 

Máte certifikáty?

Áno certifikáty máme. No certifikáty momentálne nerozdávame, nakoľko na workshopoch ani na kurzoch netestujeme vaše vedomosti. Na certifikovaných školeniach momentálne robíme a od septembra 2020 bude možné využiť aj naše certifikované kurzy a školenia od Ministerstva školstva.