NAJČASTEJŠIE OTÁZKY – FAQ

klikni a zisti viac

Časté otázky (FAQ)

Viem zaplatiť aj na mieste?

Áno, v krajnom prípade. Pre zjednodušujeme administratívy je výhodnejšie zaplatiť cez portál Tickpo.sk, pomocou platobnej karty. Pri platbe na mieste riskujete, že nebudete mať miesto a na kurze alebo workshope sa nebudete môcť zúčastniť

Kedy najneskôr kúpiť lístok online?

Kúpiť lístok online cez Tickpo, môžete najneskôr 5 min pred prednáškou.

Chcem byť lektor ako na to?

Veľmi jednoducho, pozri si stránku https://wooacademy.sk/stan-sa-lektorom/ a ozvy sa nám. Stretneme sa a povieme ti viac.

Nemohol som sa zúčastniť kurzu čo s tým?

Na kurz pošli niekoho za seba a máš to vybavené. Pokiaľ je to na poslednú chvíľu nič sa nedeje a môžeš využiť rovnaký alebo iný kurz v rovnakej hodnote, alebo doplatiť za drahší kurz rozdiel zo zakúpeného lístka.

Môžem si nahrávať prednášku?

Nahrávanie prednášky v zmysle, prídem rozložím tripod a nahrávam celú prednášku je zbytočné. Materiály, nahrávky a podpornú online skupinu na riešenie konkrétnych problémov týkajúcich sa témy prenášky ti zabezpečíme my.

Máte kanceláriu?

Áno kancelárie aj prednáškové priestory máme na adrese Bradáčova 7, Bratislava.

Chcem sa stretnúť osobne!

Jasne žiadny problém. Stačí zavolať a dohodnúť si osobné stretnutie ohľadom služieb alebo konzultácií.

Ako stornovať lístok?

Storno sa riadi Obchodnými podmienkami časť 6. https://wooacademy.sk/obchodne-podmienky/. V skratke: lístok je možné stornovať alebo sa zúčastniť na inom termíne kurzu alebo workshopu.

Nebol som spokojný čo s tým?

Stačí zavolať, vysvetliť čo sa stalo a pokiaľ je tvoja nespokojnosť opodstatnená určite sa dohodneme na kompenzácii.

Máte certifikáty?

Áno certifikáty máme. No certifikáty momentálne nerozdávame, nakoľko na workshopoch ani na kurzoch netestujeme tvoje vedomosti. Na certifikovaných školeniach momentálne robíme a od nového roku bude možné využiť aj naše certifikované kurzy a školenia.

Nenašiel si odpoveď ?

Radi ti poradíme stačí nás kontaktovať.