Skip to content

Prezenčné školenia

wooacademy ✅ poskytuje kurzy, školenia a workshopy z oblasti online marketingu (SEO, tvorba webu a eshopu, social ads, PPC, LinkedIn, a mnohé ďalšie oblasti online marketingu.

Prezenčné školenie poskytujú najúčinnejšiu formu vzdelávania. Naši marketingový špecialisti na školeniach a workshopoch dokážu účastníkom veľmi efektívne vysvetliť a názorne ukázať všetko potrebné názorne.

Naši lektori sú zároveň špičkový odborníci v svojich špecializáciách. Preto ich žiadna otázka neprekvapí a ukážu a naučia aj to o čom teoretici môžu len snívať.

My neučíme kvôli tomu aby sme z vás ťahali peniaze alebo získali klientov. Úprimne, ďalších klientov nechceme – robíme marketingové služby pre najsilnejšie značky na našom trhu, tieto firmy si naše služby veľmi vážia.

Ak by sme brali každého klienta len kvôli peniazom, nemali by sme kapacitu pre našich klientov. Všetku prácu si robíme sami, sme špecialisti a nemôžeme si dovoliť aby prácu v ktorej sme špičkoví odborníci, vykonávali juniori (podobne ako to robia marketingové agentúri).

Navštívte naše prezenčné školenia z online marketingu a na vlastnej koži uvidíte rozdiel v kvalite vedomostí, ktoré sa naučíte a vďaka ktorým bude váš biznis rásť vďaka online marketingu.