Skip to content

Akvizícia je marketingový alebo skôr businessový termín, ktorý sa používa na opis získavania nových zákazníkov alebo klientov pre vašu spoločnosť, produkt alebo službu. Akvizícia je proces získavania nových zákazníkov a môže zahŕňať mnoho rôznych marketingových alebo sales techník, vrátane reklamných kampaní, marketingu na sociálnych médiách, emailového marketingu, sales aktivity predajcov a iných.

Cieľom akvizície je zvýšiť počet zákazníkov a príjmov vašej spoločnosti. Získanie nových zákazníkov je dôležité pre rast a rozvoj vašej spoločnosti a zabezpečuje, že vaše produkty alebo služby sú viditeľné a dostupné pre nové trhy a zákaznícku základňu.

Akvizícia môže byť nákladová a náročná na čas, pretože získavanie nových zákazníkov vyžaduje investície do marketingu a reklamy. Avšak, získanie nových zákazníkov môže byť tiež rentabilné a pomáha vašej spoločnosti dosiahnuť lepšie výsledky.

Je dôležité mať správnu stratégiu a zameranie pre akvizíciu. Musíte zvoliť správne trhy a zákaznícke segmenty, ktoré sú relevantné pre vaše produkty alebo služby. Okrem toho, mali by ste mať jasný zámer a cieľ pre vaše reklamné kampane a mali by ste ich sledovať a prispôsobovať podľa úspešnosti.

Firmy ktoré sme školili.

klient-wooacademy-finalcd
klient-wooacademy-denim-logo
klient-wooacademy-chantall-logo
referencie-wooacademy-trochu-inak

Naplánuj si konzultáciu s našimi profesionálmi.

grafik-wooacademy

Art Director – [grafika / fotky]

facebook-specialista-wooacademy

Director of Global Growth & Marketing – [social marketing]

facebook partner

Facebook marketing partner –  [social marketing]

seo-webináre-wooacademy

HEAD of SEO / web editor –  [weby/SEO]

Facebook hodnotenia.