Skip to content

E-mailing je marketingová technika, ktorá spočíva v masovom rozesielaní e-mailových správ s cieľom propagovať produkt alebo službu, získať nových zákazníkov, udržiavať si súčasných zákazníkov a vytvárať s nimi lepší vzťah. E-mailing sa stal jedným z najefektívnejších spôsobov, ako oslovovať zákazníkov a poskytovať im informácie o nových produktoch alebo službách, zvýšiť značku a budovať dôveru. E-mailing môže byť použitý v rôznych oblastiach, ako sú napríklad obchod, cestovný ruch, zdravotníctvo, vzdelávanie a mnoho ďalších. Pre úspešný e-mailing je dôležité mať kvalitný zoznam e-mailových adries, správne zvoliť obsah a design e-mailu, aby zaujal a získal pozornosť prijímateľa, a dodržiavať pravidlá a zákony týkajúce sa ochrany osobných údajov a súkromia.

 

Systémy na emailing

Existuje mnoho systémov na emailing, ktoré umožňujú efektívne spravovať, plánovať a rozesielat e-maily pre marketingové účely. Niektoré z najpoužívanejších systémov na emailing sú:

  • Mailchimp – jeden z najpopulárnejších a najpoužívanejších systémov na emailing. Ponúka intuitívne rozhranie a mnoho funkcií, vrátane možnosti vytvárať newslettery, plánovať odosielanie e-mailov, sledovať výkon kampaní a mnoho ďalšieho.
  • Sendinblue – systém na emailing, ktorý umožňuje neobmedzené množstvo kontaktov a poskytuje mnoho funkcií, ako sú designové nástroje, plánovače kampaní, sledovanie výkonu a mnoho ďalšieho.
  • GetResponse – systém na emailing, ktorý ponúka mnoho funkcií, vrátane vytvárania e-mailových kampaní, automatického odpovedania na e-maily, spravovania kontaktov a sledovania výkonu kampaní.
  • Campaign Monitor – systém na emailing, ktorý umožňuje personalizáciu e-mailov, plánovanie kampaní, sledovanie výkonu a mnoho ďalšieho.
  • Moosend – systém na emailing, ktorý ponúka šablóny e-mailov, funkciu A/B testovania, spravovanie kontaktov a sledovanie výkonu kampaní.
  • SendPulse – systém na emailing, ktorý umožňuje vytváranie personalizovaných e-mailov, automatizáciu e-mailovej kampane, sledovanie výkonu a mnoho ďalšieho.

Firmy ktoré sme školili.

klient-wooacademy-finalcd
klient-wooacademy-denim-logo
klient-wooacademy-chantall-logo
referencie-wooacademy-trochu-inak

Naplánuj si konzultáciu s našimi profesionálmi.

grafik-wooacademy

Art Director – [grafika / fotky]

Roman_konzultacia

Senior social ads specialist – [social marketing]

facebook partner

Facebook marketing partner –  [social marketing]

seo-webináre-wooacademy

HEAD of SEO / web editor –  [weby/SEO]

Facebook hodnotenia.