Skip to content

Facebook inc adresa sídla

marketingová agentúra bratislava

Čo je Facebook?

Facebook je sociálna sieť, ktorá vám pomáha spojiť sa s množstvom ľudí z celého sveta. Či už sa chcete spojiť s niekým, koho ste dlho nevideli, alebo jednoducho chcete vidieť, ako sa žije vašim priateľom, kolegom a rodine, Facebook je ideálny spôsob, ako zostať v kontakte s vašou komunitou. Na tejto platforme môžete zdieľať fotografie, uverejňovať aktualizácie stavu a odosielať správy.

Facebook vám tiež umožňuje dávať like alebo reagovať s rôznymi emóciami na príspevky a odkazy iných, čo vám pomáha komunikovať s vašimi priateľmi. Okrem toho je to jedna z mála platforiem, ktoré sú voľne použiteľné.

 

Kde sa nachádza centrála Facebooku?

budova facebooku 20 hq.png
Sídlo Facebook Building 20

Pobočky Facebooku sa nachádzajú v Kalifornii, Menlo Park, ale má 85 pobočiek v 35 krajinách. Najdôležitejšie miesta Facebooku sú v Cambridge, Hyderabad, Dublin a Austin (Texas). Kalifornia je navyše štátom, kde si Mark Zuckerberg, spoluzakladateľ Facebooku, prenajal malý domček, ktorý po prvýkrát slúžil ako kancelária. Ústredie nemožno navštíviť, pokiaľ nepoznáte niekoho, kto tam pracuje, ale môžete si urobiť zastávku v areáli a rýchlo si to odfotiť.

 

Kontaktné číslo

Pokúšať sa nájsť spôsob, ako kontaktovať Facebook v prípade problémov s vašimi záznamami alebo iných problémov, môže byť problematické, pretože organizácia nezobrazuje žiadne kontaktné čísla pre služby klientom. Existujú rôzne e-mailové adresy, pomocou ktorých sa môžete pokúsiť kontaktovať Facebook, no reakcie môžu byť mierne a nie sú zaručené.

 

Ako môžem kontaktovať spoločnosť Facebook?

Facebook má veľa spôsobov, ako ich môžete kontaktovať, napríklad e-mailové kontakty ( platformcs@support.facebook.com a support@fb.com ) a svoje Centrum pomoci, ktoré sa v posledných rokoch zlepšilo.
Telefónne číslo: 1-650-543-4800 (posledné známe telefónne číslo)
Webová stránka: investor.fb.com / www.facebook.com
Pracovné miesta kancelárie: www.facebook.com/careers/locations/

 

História Facebooku

Táto služba sociálnej siete bola uvedená do pohybu 4. februára 2004. V decembri 2005 mala platforma už 6 miliónov používateľov. Neskôr v roku 2007 mal Facebook 100 000 obchodných stránok, čo organizáciám umožnilo prilákať pravdepodobných klientov a povedať o sebe. Facebook vstúpil na burzu v roku 2012 s kapitalizáciou 507,92 miliardy dolárov. Od tejto chvíle sa začala diať séria dôležitých udalostí, medzi ktoré patrilo aj objavenie sa známeho tlačidla „páči sa mi to“.

 

Ako začal Facebook?

Facebook sa najprv volal FacebookMash a bol spustený v roku 2003. Keď Mark Zuckerberg napísal softvér pre túto webovú stránku, bol v druhom ročníku na vysokej škole na Harvardskej univerzite. FacebookMash bol vytvorený iba pre študentov Harvardu a umožnil im porovnávať študentky a nechať ich rozhodnúť sa, kto je krajší.

Za prvé hodiny si táto aplikácia získala záujem 450 používateľov a mala 22 000 zobrazení fotografií. Bohužiaľ, stránka bola po niekoľkých dňoch vypnutá správou Harvardu z dôvodu porušenia autorských práv a súkromia.

Facebook Inc. je obrovským hráčom na poli sociálnych sietí, ktorý sa stal populárnym po celom svete. S viac ako 2,8 miliardami mesačne aktívnych používateľov je Facebook najväčšou sociálnou sieťou na svete. Firma sídli v Menlo Parku v Kalifornii a má pobočky v mnohých svetových mestách.

Pre jednotlivcov, ktorí potrebujú kontaktovať Facebook, je adresa hlavného sídla spoločnosti 1 Hacker Way, Menlo Park, CA 94025, Spojené štáty americké. Táto adresa slúži ako hlavné miesto pre kancelárske priestory Facebooku a je domovom tisícok zamestnancov, ktorí pracujú na rôznych projektoch a iniciatívach.

Pre tých, ktorí potrebujú kontaktovať zákaznícky servis Facebooku alebo majú otázky týkajúce sa svojich účtov, spoločnosť ponúka niekoľko možností ako ich kontaktovať. Používatelia môžu podať žiadosť cez Facebook Help Center alebo sa obrátiť na spoločnosť cez Twitter alebo Facebook Messenger pre pomoc.

Je dôležité si uvedomiť, že miesto sídla Facebooku hrá významnú úlohu v jeho kultúre a identity. Hlavné sídlo Facebooku je rozsiahly komplex, ktorý sa rozprestiera na 430 000 štvorcových metrov a zahŕňa zariadenia, ako je záhrada na streche, vonkajšie jedálenské oblasti a fitness centrum na mieste.

Spoločnosť tiež výrazne investovala do miestnej komunity, podporujúc iniciatívy ako dostupné bývanie a zlepšovanie dopravy. Prítomnosť Facebooku v Menlo Parku pomohla posunúť ekonomický rast a rozvoj v oblasti, čím vytvorila nové pracovné miesta a príležitosti pre miestnych obyvateľov.

Záverom, adresa hlavného sídla Facebooku v Menlo Parku v Kalifornii slúži ako epicentrum činností a kultúry spoločnosti. Aj keď spoločnosť ponúka viacero možností pre zákaznícky servis a podporu, adresa zostáva neoddeliteľnou súčasťou jej značky a zohráva významnú úlohu v miestnej komunite.

Firmy ktoré sme školili.

klient-wooacademy-finalcd
klient-wooacademy-denim-logo
klient-wooacademy-chantall-logo
referencie-wooacademy-trochu-inak

Naplánuj si konzultáciu s našimi profesionálmi.

grafik-wooacademy

Art Director – [grafika / fotky]

Roman_konzultacia

Senior social ads specialist – [social marketing]

facebook partner

Facebook marketing partner –  [social marketing]

seo-webináre-wooacademy

HEAD of SEO / web editor –  [weby/SEO]

Facebook hodnotenia.