Mo┼żnosti platby

Kartou online

Pla┼ąte kartou, ktor├í m├í povolen├ę platby na internete. Prenos je ┼íifrovan├Ż a bezpe─Źn├Ż. Kartu si m├┤┼żete v nastaveniach ├║─Źtu ulo┼żi┼ą aj pre ─Ćal┼íie platby. Pre platbu online mus├ş by┼ą karta vydan├í v E├Ü. Platba kartou je sprostredkovan├í cez ┼íifrovan├║ platobn├║ br├ínu Stripe

Platba vopred

Po dokon─Źen├ş objedn├ívky s├║ produkty alebo slu┼żby rezervovan├ę a n├ísledne V├ím bude zaslan├Ż email s potrebn├Żmi inform├íciami k platbe, vr├ítane variabiln├ęho symbolu, ktor├Ż je nutn├ę pri platbe uvies┼ą.

Pri platbe prevodom je potrebn├ę po─Ź├şta┼ą s dlh┼í├şm ─Źasom prip├şsania platby na n├í┼í ├║─Źet (┼ítandardne 1-3 pracovn├ę dni), preto odpor├║─Źame vyu┼żi┼ą mo┼żnos┼ą platby online.

V momente prip├şsania platby za─Ź├şname objedn├ívku odosiela┼ą / vybavova┼ą.

Vr├ítenie pe┼łaz├ş ÔÇô naj─Źastej┼íie sp├┤soby platenia

Odstupujete od zmluvy v z├íkonnej 14-d┼łovej lehote, v r├ímci reklama─Źn├ęho konania alebo v├ím m├íme vraca┼ą peniaze z in├ęho d├┤vodu? V takom pr├şpade v├ím vr├ítime zaplaten├║ ─Źiastku rovnak├Żm sp├┤sobom, ak├Żm ste tovar uhradili. Pr├şklady uv├ídzame ni┼ż┼íie.

Prevodom

Vr├ítime v├ím iba pe┼ła┼żn├ę prostriedky, ktor├ę sme od v├ís prijali (nehrad├şme bankov├ę poplatky s├║visiace s prevodom a pod.)