V┼íeobecn├ę obchodn├ę podmienky

V┼íeobecn├ę obchodn├ę podmienky pre WooAcademy (www.wooacademy.sk), ktor├Ż prev├ídzkuje spolo─Źnos┼ą WooAcademy, s. r. o. (I─îO: 51713047), ktor├Ż poskytuje slu┼żby vzdel├ívac├şch aktiv├şt v podobe workshopov, semin├írov, predn├í┼íok, webin├írov, diskusi├ş a ─Ćal┼í├şch vzdel├ívac├şch aktiv├şt pri ktor├Żch je prezentovan├ę du┼íevn├ę vlastn├şctvo predn├í┼íaj├║cich.

1. ┬áPoskytovate─ż

wooacademy, s. r. o.

Fialková 1197/21A

900 44 Tomášov

I─îO: 51713047

DI─î: 2120789242

2. Prihlasovanie na školenia

Prihlasovanie na ┼íkolenie v r├ímci programu WooAcademy (www.wooacademy.sk) prebieha on-line cez port├íly tret├şch str├ín (Tickpo a Bookio)┬á alebo priamo cez dod├ívate─ża wooacademy s.r.o. k├║pou l├şstka cez dom├ęnu wwww.wooacademy.sk. Za z├ív├Ązn├║ objedn├ívku sa pova┼żuje zaplatenie ┼íkolenia, kurzu alebo inej vzdel├ívacej aktivity. Zaplaten├şm ├║─Źastn├şk s├║hlas├ş so V┼íeobecn├Żmi obchodn├Żmi podmienkami WooAcademy, ktor├ę s├║ definovan├ę v tomto dokumente.

3. Platba za ├║─Źas┼ą na ┼íkoleniach

Platba za vzdel├ívaciu aktivitu sa realizuje prostredn├şctvom platformy

4. ┬áZmena ├║─Źastn├şka ┼íkolenia

Pokia─ż sa ├║─Źastn├şk nem├┤┼że na ┼íkolenie dostavi┼ą, m├┤┼że za seba posla┼ą n├íhradn├şka, mus├ş v┼íak o tom informova┼ą organiz├ítora telefonicky alebo e-mailom.

5.  Audiovizuálny záznam

├Ü─Źastn├şk ┼íkolenia si je vedom├Ż a s├║hlas├ş s t├Żm, ┼że na ┼íkolen├ş m├┤┼że by┼ą zhotovovan├Ż audiovizu├ílny z├íznam poskytovate─żom, ktor├Ż m├┤┼że by┼ą v re├ílnom ─Źase alebo s oneskoren├şm ┼í├şren├Ż prostredn├şctvom internetu alebo inou formou.

6.  Storno podmienky

Pr├şpadn├ę stornovanie ├║─Źasti na ┼íkoleniach prebieha nasledovne, len v pr├şpade ak odberate─ż uhrad├ş wooacademy nasledovn├Ż storno poplatok┬áz celkovej hodnoty zak├║pen├Żch vstupeniek:

  • vr├ítenie menej ako 30 dn├ş pred term├şnom ┼íkolenia 10% z hodnoty zak├║pen├Żch vstupeniek
  • vr├ítenie menej ako 21 dn├ş pred term├şnom ┼íkolenia 30% z hodnoty zak├║pen├Żch vstupeniek
  • vr├ítenie menej ako 14 dn├ş pred term├şnom ┼íkolenia 50% z hodnoty zak├║pen├Żch vstupeniek
  • vr├ítenie menej ako 7 dn├ş pred term├şnom ┼íkolenia 70% z hodnoty zak├║pen├Żch vstupeniek
  • vr├ítenie menej ako 3 dni pred term├şnom ┼íkolenia 100% z hodnoty zak├║pen├Żch vstupeniek

Storno pre l├şstky k├║pen├ę v syst├ęme tickpo.sk (https://tickpo.sk/sk/stranka/potrebujem-vratit-listky) nem├í automatizovan├ę storno podmienky – preto pros├şm pre storno l├şstka v├ís kontaktujte na info@wooacademy.sk.┬á

7. ┬áOrganiza─Źn├ę zmeny

Organiz├ítor si vyhradzuje pr├ívo na zmenu v ┼íkoleniach (zmena ┼íkolite─ża, miesta konania, zmena ┼ítudijn├Żch materi├ílov). O v┼íetk├Żch pr├şpadn├Żch zmen├ích bude organiz├ítor ├║─Źastn├şkov informova┼ą prostredn├şctvom e-mailu a/alebo SMS zadan├Żch ├║─Źastn├şkom pri registr├ícii na ┼íkolenie. Organiz├ítor si vyhradzuje pr├ívo zru┼íi┼ą ┼íkolenie z d├┤vodu n├şzkeho po─Źtu ├║─Źastn├şkov a pon├║knu┼ą mo┼żnos┼ą ├║─Źastn├şkom absolvova┼ą ┼íkolenie v novom term├şne alebo mu vr├íti┼ą 100 % uhradenej platby za ├║─Źas┼ą na ┼íkolen├ş.

8. ┬áZodpovednos┼ą za straty na majetku

Organiz├ítor ┼íkolen├ş neru─Ź├ş za pr├şpadn├ę straty na majetku po─Źas konania ┼íkolen├ş. Je na zodpovednosti ├║─Źastn├şka ┼íkolen├ş, aby dohliadol na bezpe─Źnos┼ą svojho majetku a nenechal ho bez dozoru.

9. ┬áAutorsk├ę pr├íva

├Ü─Źastn├şk ┼íkolen├ş sa zav├Ązuje v┼íetky obdr┼żan├ę ┼ítudijn├ę materi├íly vyu┼ż├şva┼ą len na s├║kromn├ę ├║─Źely. Zav├Ązuje sa nijak├Żm sp├┤sobom kop├şrova┼ą a ┼í├şri┼ą obsah ┼íkolen├ş a poskytn├║┼ą k nim pr├şstup tret├şm stran├ím.

10. Ochrana osobn├Żch ├║dajov

├Ü─Źastn├şk registr├íciou na ┼íkolenie prehlasuje, ┼że v s├║lade so Z├íkonom o ochrane osobn├Żch ├║dajov s├║hlas├ş so spracovan├şm svojich osobn├Żch ├║dajov na ├║─Źely nevyhnutn├ę pre organiz├íciu ├║─Źasti na ┼íkolen├ş.┬á

11.  Orgán dozoru

Dozor nad dodr┼żiavan├şm povinnost├ş pred├ívaj├║ceho vo─Źi spotrebite─żovi je Slovensk├í obchodn├í in┼ípekcia Tieto obchodn├ę podmienky nadob├║daj├║ ├║─Źinnos┼ą d┼ła 30.3.2018.

12. Zmena a Zrušenie udalosti (školenia, workshopu, prednášky a inej vzdelávacej aktivity wooacademy) 

  • wooacademy si VYHRADZUJE pr├ívo na zmenu alebo zru┼íenie udalosti (┼íkolenia, workshopu, predn├í┼íky a inej vzdel├ívacej aktivity wooacademy – ─Ćalej len udalos┼ą)
  • O zru┼íen├ş a zmene udalosti informuje wooacademy prostredn├şctvom svojej webovej str├ínky wooacademy.sk, zaslan├şm notifik├ície na e-mailov├║ adresu n├ív┼ítevn├şka alebo telefonicky za predpokladu, ┼że m├í k dispoz├şcii potrebn├ę kontaktn├ę ├║daje.
  • V pr├şpade, ak sa udalos┼ą neuskuto─Źn├ş z d├┤vodu sp├┤soben├ęho wooacademy a nebude vyp├şsan├Ż n├íhradn├Ż term├şn, vstupenky zak├║pen├ę online cez www.wooacademy.sk bud├║ automaticky stornovan├ę a finan─Źn├ę prostriedky refundovan├ę cez platobn├║ br├ínu tzn. vr├íten├ę na ├║─Źet, z ktor├ęho boli uhraden├ę.┬á
  • V pr├şpade zru┼íenia udalosti, v de┼ł pl├ínovanej udalosti, je z├íkazn├şkovi pon├║knut├í mo┼żnos┼ą nav┼ít├şvi┼ą n├íhradn├║ udalos┼ą. V pr├şpade akcept├ície zmeny z├íkazn├şkom, zak├║pen├ę vstupenky platia na n├íhradn├ę predstavenie.