Skip to content

Spoznajte woo tím !

Tvoríme full servisovú marketingovú agentúru, ktorá pôsobí na celom svete. Školíme ďalšie marketingové agentúry, firmy, jednotlivcov aj začínajúcich podnikateľov.

 
wooacademy-team (3)
PPC specialistka

Google certifikovaná trénerka  – Google ads kampane (PPC)

facebook partner

Facebook marketing partner – social marketing

seo-webináre-wooacademy

HEAD of SEO a web editor – weby & SEO

facebook partner

Michaela Gallee

Facebook Marketing Partner

Spravuje kampane pre veľké módne značky, pre automobilový priemysel aj pre slovenské média. Úspešne pomáha rozbiehať aj úplne nové a neznáme značky, práve vďaka skvele nastavenej social stratégii.

seo-webináre-wooacademy

Milan Fraňo

SEO špecialista – web editor

Ex Account & Sales Director v Google Partner digitálnej agentúre a Google Fotograf. „Vyjednávanie, manažment a predaj je pre mňa práca, 360° fotky hobby.“

Môj príbeh SEO špecialistu

PPC specialistka

Svetlana Durčáková

ex. Google Certified Trainer

Online marketingu sa venujem od roku 2009. Mám skúsenosti so širokým spektrom klientov od veľkých medzinárodných firiem až po malé neziskové projekty. Od roku 2013 sa špecializujem na PPC kampane.

Pavol-Skorpik-lektor-wooacademy

Pavol Škorpík

ex. marketingový riaditeľ Pelikan.

Odborník na marketingové stratégie a B2B marketing. „Špecializujem sa na online marketing, vytváranie stratégií pre firmy a školeniu marketérov.“

lektorka adobe ilustrator

Gordana Šrámeková

animácie & Illustrator

Kreatívec pracujúci v oblasti 2D animácie a ilustrácie. Aktuálne pôsobiaca v hernom priemysle ako animátor.

lektor-programovanie-patrik-hudak-lektor-wooacademy

Patrik Hudák

programátor

Programátor s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti návrhu a tvorby webových aplikácií, prevažne zameraných na publikáciu obsahu a prezentáciu produktu alebo značky.
marek-patak-lektor-adobe-lightroom

Marek Paták

fotografia

Ako fotograf sa špecializujem na krajinné scenérie a portréty. Rád fotím nočné dominanty Bratislavy a prírodu počas golden hour.

linkbuilding wooacademy lukáš kula

Lukáš Kula

linkbuilding & SEO

V prostredí online biznisu sa pohybujem 10 rokov, z toho v SEO, Linkbuildingu Content marketingu približne 6 rokov. Pracoval som pre menšie lokálne eshopy aj veľké zahraničné firmy, svetových lídrom vo svojom odvetví. 

rastislav-baran

Rastislav Baran

app developing & analýza dát

„Som doma v Python, Java a Java script.  Špecializujem sa na app developing, web scraping a analýzu dát.“

Matej Novotný

Matej Novotný

fotografia

Historik umenia, kritik, fotograf so zameraním na koncept fotografie a projektov.

Marketingová agentúra Bratislava.

wooacademy je full servisová performance marketingová agentúra. Máme svoju základňu v Bratislave ale klientov máme na celom Slovensku a zahraničí.

Našou špecializáciou je Social Ads, Google Ads a SEO. To sú marketingové služby v ktorých nemáme konkurenciu a vďaka ktorým zabezpečujeme vašej firme špičkové výsledky.

Marketingové služby.

Tvorba web stránok na mieru Kompletný online marketing Web dizajn na mieru Tvorba eshopov na mieru Reklama na sociálnych sieťach Google Ads reklama Zvýšenie organickej návštevnosti (SEO) Firemná identita Backend UX/UI Design Tvorba grafických materiálov B2B marketing Email marketing Bannery Politický marketing Logo

Marketingová agentúra Trnava Marketingová agentúra Senec Marketingová agentúra Zvolen Marketingová agentúra Rimavská Sobota Marketingová agentúra Nitra Marketingová agentúra Košice Marketingová agentúra Prešov Marketingová agentúra Liptovský Mikuláš Marketingová agentúra Poprad Marketingová agentúra Žilina Marketingová agentúra Martin Marketingová agentúra Brezno Marketingová agentúra Trenčín Marketingová agentúra Myjava Marketingová agentúra Lučenec