Skip to content

SEO lektor, ktorý vás nesklame a ohúri

SEO lektor pre konferencie a prednášky.

Hľadáte lektora alebo spíkra pre konferenciu alebo prednášku. Milan Fraňo je SEO špecialista a spoluzakladateľ wooacademy, ktorého si môžete prenajať ako spíkra pre SEO na konferencie alebo SEO prednášky. 

SEO školenie celodenné

SEO spíker na konefrencie!

Som skúsený SEO špecialista, od začiatku svojej kariéry som pracoval na viac ako 100 SEO kampaniach na domácom aj zahraničnom trhu. Prešiel som si všetkými segmentami businessu. V rámci wooacademy organizujem SEO podujatia, píšeme SEO návody a som lektor SEO akreditovaných kurzov. Od roku 2017/2018 vystupujem na konferenciách a prednášam SEO problematiku. 

V rámci svojej kariéry som pracoval vo viacerých marketingových agentúrach, teda ako SEO spíker mám skúsenosti nie len s výkonom SEO služieb ale aj menežovaniu marketingových tímov. 

Kto je SEO spíker.

SEO speaker je skúsený a zručný odborník na optimalizáciu pre vyhľadávače, ktorý dokáže naučiť a posunuť informácie pre marketérov, SEO špecialistov, majiteľov firiem ale aj pre širokú verejnosť.

Prečo by ste si mali vybrať mňa?

SEO vykonávam denne.

Nie som len lektor ale SEO služby a manažovanie SEO tímu robím na dennej báze. Vďaka tomu mám aktuálne a presné informácie zo sveta SEO a moje tvrdenia nikdy nie sú nepotvrdené hoaxy a výmysly, s ktorými sa bežne stretávame pri optimalizácii.  

SEO školenia.

Vyškolil som stovky SEO špecialistov aj inhouse marketérov, ktorý sa venujú SEO. Školil som na väčších aj menších podujatiach. 

Skúsenosti z rôznych sektorov.

Mám informácie z rôznych segmentov v rámci SEO práce a dokážem poskytnúť informácie z praxe a prípadové štúdie pre asi každú oblasť a segment poslucháčov. 

Profi rečnícke skúsenosti.

Vystupovanie na pódiu mi nie je cudzie a preto si môžete byť istý, že na javisku so mnou ako spíkrom vám event zožne úspech. 

SEO témy

SEO témy

SEO stratégie prispôsobené rôznym odvetviam
kľúčové slová a zámer vyhľadávania
spätné odkazy a linkbuilding
content SEO a copywriting
SEO preverenie konkurencie
SEO faktory a trendy
SEO nástroje
SEO analytika a reporting
Google Search Console

Hľadáte SEO rečníka na konferenciu.

Ak hľadáte SEO rečníka pre vašu konferenciu alebo podujatie, zabezpečím, že poskytnem aktuálne a presné informácie, ktoré vám pomôžu optimalizovať vaše projekty. Používam reálne príklady, takže každý pochopí a dokáže aplikovať postupy optimalizácie pre svoj projekt.