Zoznámte sa s lektormi, ktorých uvidíte na prednáškach. 

milan fraňo

Milan Fraňo

Ex Account & Sales Director v Google Partner digitálnej agentúre a Google Fotograf. “Vyjednávanie, manažment a predaj je pre mňa práca, 360° fotky hobby.”

Môj príbeh SEO špecialistu

Michaela Gallee

Founder

Milujem online, učenie je môj životný štýl, učiť druhých moje poslanie a okuliare v skutočnosti nepotrebujem, no vyzerá to cool.

Pavol Škorpík

Marketingový riaditeľ Pelikan.

Odborník na marketingové stratégie a B2B marketing. “Špecializujem sa na online marketing, vytváranie stratégií pre firmy a školeniu marketérov.”

Svetlana Durčáková

Google Certified Trainer

Online marketingu sa venujem od roku 2009. Mám skúsenosti so širokým spektrom klientov od veľkých medzinárodných firiem až po malé neziskové projekty. Od roku 2013 sa špecializujem na PPC kampane.

Matej Novotný

Historik umenia, kritik, fotograf so zameraním na koncept fotografie a projektov.

Roman Abrahámovič

Zaoberám sa tvorbou webov, programovaním webových aplikácií v PHP, nepohrdnem ani JavaScriptom a kamarátim sa aj s HTML a CSS. Milujem jednoduchosť v spojení s krásnym dizajnom. 

Rasťo Sásik

Odborník na SEO pre kľúčovú Google Premium agentúru na Slovensku.

Lukáš Kula

V prostredí online biznisu sa pohybujem 10 rokov, z toho v SEO, Linkbuildingu Content marketingu približne 6 rokov. Pracoval som pre menšie lokálne eshopy aj veľké zahraničné firmy, svetových lídrom vo svojom odvetví. 

Rastislav Baran

“Som doma v Python, Java a Java script.  Špecializujem sa na app developing, web scraping a analýzu dát.”

Miroslav Marciš

Odborník na self-branding pre komunálne voľby. “Na každú otázku nájdem riešenie. Do každej výzvy idem s plným nasadením.”

Gabka Koščová

“Online marketingu sa venujem už viac než 6 rokov, z toho 3 roky ako freelancer. Špecializujem sa na obsahový marketing, vedenie copywriterov a strategický link building. Okrem toho milujem všetko, čo sa točí okolo písania, čítania a cestovania.”