Zoznámte sa s lektormi = špecialistami, ktorých uvidíte na prednáškach. 

online marketing
seo špecialista milan fraňo bratislava

Milan Fraňo

SEO špecialista – web editor

Ex Account & Sales Director v Google Partner digitálnej agentúre a Google Fotograf. “Vyjednávanie, manažment a predaj je pre mňa práca, 360° fotky hobby.”

Môj príbeh SEO špecialistu

social špecialista Michaela Gallee

Michaela Gallee

Founder – social Ads guru

Spravuje kampane pre veľké módne značky, pre automobilový priemysel aj pre slovenské média. Úspešne pomáha rozbiehať aj úplne nové a neznáme značky, práve vďaka skvele nastavenej social stratégii.

Pavol Škorpík

Pavol Škorpík

Marketingový riaditeľ Pelikan.

Odborník na marketingové stratégie a B2B marketing. “Špecializujem sa na online marketing, vytváranie stratégií pre firmy a školeniu marketérov.”

Svetlana Durčáková

Google Certified Trainer

Online marketingu sa venujem od roku 2009. Mám skúsenosti so širokým spektrom klientov od veľkých medzinárodných firiem až po malé neziskové projekty. Od roku 2013 sa špecializujem na PPC kampane.

Marek Paták

Ako fotograf sa špecializujem na krajinné scenérie a portréty. Rád fotím nočné dominanty Bratislavy a prírodu počas golden hour.

Roman Abrahámovič

Zaoberám sa tvorbou webov, programovaním webových aplikácií v PHP, nepohrdnem ani JavaScriptom a kamarátim sa aj s HTML a CSS. Milujem jednoduchosť v spojení s krásnym dizajnom. 

Rastislav Baran

“Som doma v Python, Java a Java script.  Špecializujem sa na app developing, web scraping a analýzu dát.”

linkbuilding wooacademy lukáš kula

Lukáš Kula

V prostredí online biznisu sa pohybujem 10 rokov, z toho v SEO, Linkbuildingu Content marketingu približne 6 rokov. Pracoval som pre menšie lokálne eshopy aj veľké zahraničné firmy, svetových lídrom vo svojom odvetví. 

Matej Novotný

Matej Novotný

Historik umenia, kritik, fotograf so zameraním na koncept fotografie a projektov.

Miroslav Marciš

Miroslav Marciš

Odborník na self-branding pre komunálne voľby. “Na každú otázku nájdem riešenie. Do každej výzvy idem s plným nasadením.”