Skip to content

Vzdelávaj sa – nestrať prácu (úrad práce)

Školenia – marketing
& grafika zadarmo

Projekt financovaný z Európskej únie, vďaka ktorému vám môže úrad práce preplatiť školenia, pokiaľ ste registrovaný na Úrade práce a spĺňate podmienky na preplatenie.

nestrat-pracu-kurzy

Nezmeškaj ponuku! Ostáva už len:

Dní
Hodín
Minút
Sekúnd

Nečakaj, termíny sa už plnia!

Ako funguje projekt Nestrať prácu – vzdelávaj sa?

Registrácia na úrade práce – musíte byť zaevidovaný na úrade práce ako záujemca o zamestnanie (áno, aj keď STE zamestnaný, je potrebné sa zaregistrovať na úrade práce).
Registrácia na úrade práce – musíte byť zaevidovaný na úrade práce ako záujemca o zamestnanie (áno, aj keď STE zamestnaný, je potrebné sa zaregistrovať na úrade práce).
Výber marketingového kurzu z ponuky kurzov wooacademy.
Výber marketingového kurzu z ponuky kurzov wooacademy.

Kurzy zadarmo (preplatené) cez Úrad práce

Nestrať prácu – vzdelávaj sa, je jedinečný projekt, ktorý umožňuje zamestnancom získať odborné vzdelanie na marketingových (aj iných) kurzoch zadarmo. Účastník kurzu nič neplatí.

Pre koho je projekt určený?

Projekt je určený pre záujemcov o zamestnanie (ZoZ), ktorí sa chcú vzdelávať či rozvíjať svoje zručnosti v súlade s aktuálnymi potrebami trhu práce. O preplatenie môže požiadať každý – nezamestnaný, zamestnaný, szčo a pod…

Kde a ako podať žiadosť?

Záujemca o zamestnanie písomne požiada úrad o schválenie požadovaného vzdelávania formou “Žiadosti o poskytnutie príspevku na vzdelávanie”. Všetky potrebné tlačivá získate na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny na Oddelení poradenstva a vzdelávania. Vašu žiadosť bude spracovávať a následne uzatvárať dohodu o poskytnutí príspevku na vzdelávanie vždy úrad, v ktorého územnom obvode máte trvalý pobyt.

Čo je cieľom projektu?

Cieľom projektu je podpora zamestnanosti a dovzdelania sa v určitej oblasti. Projekt budú realizovať úrady práce po celom Slovensku a jeho financovanie je zabezpečené prostredníctvom štrukturálnych a investičných fondov EÚ.

Aký kurz si môžete vybrať?

Kurzy si účastníci vyberajú sami. Znamená to, že občan si sám vyberie z ponuky kurzov na trhu, podľa vlastnej potreby, bez ohľadu na vôľu zamestnávateľa. Vzdelávacie kurzy sú verejne dostupné na stránkach poskytovateľov a záujemca sa mu bude venovať vo svojom voľnom čase, v rámci spolupráce s úradom práce.

Marketingové školenia cez Úrad práce  

Online alebo osobne v Bratislave
Školenia sú LIVE
Termíny ihneď k dispozícií
Celodenné (7 hod.): 394 €

Neváhajte a vyberte
si jeden z našich kurzov

skolenie-zadarmo-urad-prace